Płytki drewnopodobne w kuchni i łazience

By | 09:53 Leave a Comment
Płytki imitujące drewno pierwszy raz zobaczyłam przypadkiem w sklepie budowlanym, wcześniej nie miałam pojęcia o istnieniu tego rodzaju płytek. Szybko jednak okazało się, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia. Połączenie płytki z drewnem to uzyskanie przytulności - jaką daje drewno i łatwości w czyszczeniu, co jest niepodważalną zaleta płytek. Jak dla mnie kombinacja idealna. Dlatego płytki imitujące drewno idealnie sprawdzą się w łazience czy też w kuchni czyli w pomieszczeniach wymagających szczególnej sterylności. My zdecydowaliśmy się, że położymy takie płytki w przedpokoju, jadalni i kuchni.

Paleta kolorów w jakiej możemy wybierać płytki jest oszałamiająco duża, podobnie jak ich rozmiary. Mogą być w kształcie małych, średnich lub dużych "desek", więc bez problemu dopasujemy je do wielkości naszego pomieszczenia i utworzymy wzór jaki tylko będzie nam się podobał.

Poniżej wstawiam kilka przykładów jak wyglądają płytki drewnopodobne, ale warto również zerknąć TU NA FORUM. Znajdziecie tam obszerny wątek, w którym osoby opisują swoje doświadczenia, polecają producentów oraz wstawiają zdjęcia, dzięki czemu zobaczycie jak produkt określonej firmy wygląda na żywo. Jeżeli komuś nie chce się czytać całego wątku, wystarczy wpisać w google grafikę "płytki imitujące drewno", a większość zdjęć, które nam wyskoczą pochodzi właśnie z tego forum. Powiem tylko, że zdjęcia z forum przekonały mnie jeszcze bardziej niż zamieszczone poniżej aranżację.
KUCHNIA I JADALNIA

ŁAZIENKA

  PRZEDPOKÓJ

1/2/3/4/5/6/7/8

0 komentarze:

Prześlij komentarz